تلفن تماس : 88523208 

iranian flag graphic    

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی ، خیابان پاکستان ، کوچه چهارم ، پلاک 12

20 واگن باری و غله بر در شرکت واگن پارس تولید شد و به ناوگان ریلی کشور پیوست

ghale

مدیرعامل شرکت واگن پارس گفت: 20 واگن باری شامل 10 واگن باری لبه بلند و 10 واگن غله بر در این شرکت، تولید شد و به ناوگان ریلی کشور پیوست.مهندس مختاری روز چهارشنبه مورخ 27/04/97 اعلام کرد : واگن های باری لبه بلند به شرکت تجارت کوشش سپاهان و همچنین واگن های غله بر به شرکت پارسیان ریل شرق تحویل شده است.وی ادامه داد: واگن های غله بر به سفارش شرکت پارسیان ریل شرق طراحی و ساخته شده و ارزش ریالی هر یک از آن ها نیز حدود سه میلیارد ریال است.
مدیرعامل شرکت واگن پارس اظهار داشت: ساخت واگن های غله بر از محصولات جدید این شرکت است که می تواند با تولید انبوه نیاز داخل را به طور کامل تامین کند و صرفه جوی ارزی چشمگیری را به دنبال داشته باشد.
وی، ارزش ریالی هر یک از واگن های باری لبه بلند را نیز حدود سه میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تولید 135 واگن باری در چهار ماه نخست امسال در شرکت واگن پارس هدفگذاری شده بود که به دلیل مشکلات بانکی، کمبود نقدینگی شرکت های بهره بردار، سختگیری بیمه ها و مسائل مالیاتی این اهداف به طور کامل محقق نشد.
مختاری اضافه کرد: کمبود نقدینگی شرکت های بهره بردار مهمترین مشکل شرکت واگن پارس است و برای اصلاح این امور باید حمایت از شرکت های بهره بردار در دستور کار دولت قرار گیرد. .