سه شنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۱
ترن ست
بوژی
Intro Image
Icon intro

بوژی

تولید بوژی امتیاز برجسته شرکت واگن پارس است . واگن پارس تولیدکننده بوژی با تکنولوژی های برتر تحت لیسانس بزرگان این صنعت در جهان میباشد .

اطلاعات بیشتر
Intro Image
Icon intro

ترن ست

شرکت واگن پارس تولیدکننده واگن‌های قطارهای مسافری ترن‌ست با نام پردیس (تحت لیسانس زیمنس آلمان) است. سرعت این ترن‌ست‌ها بالغ بر 160 کیلومتر بر ساعت بوده و سامانه کنترلی آن از جدیدترین سامانه‌های الکترونیکی پیشرفته موجود در جهان است.

اطلاعات بیشتر
Intro Image
Icon intro

لکوموتیو

شرکت واگن پارس تولید کننده انواع لکوموتیو‌های سنگین تحت لیسانس آلستوم فرانسه می باشد.

اطلاعات بیشتر

اخبار و رویدادهای مهم

واگن پارس مپنا


تاریخچه

شرکت واگن پارس با بیش از سه دهه قدمت به عنوان نخستین و بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع واگن‌های باری، مسافری، لکوموتیو، ترن‌ست و مترو و انواع بوژی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت تاکنون بیش از 2000 دستگاه انواع واگن‌های باری و مسافری و بوژی به کشورهای مختلف صادر کرده  است.

بیشتر بدانید +
محصولات

واگن پارس که در سال 1353 تأسیس شد و در سال 1363 مورد بهره‌برداری قرار گرفت، از زمان شروع به فعالیت، حدود 12 هزار واگن تولید کرده و تحویل داده است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این شرکت، قابلیت تولید هم‌زمان هشت محصول متفاوت ، ویژگی‌ مهمی است که واگن پارس را به کارخانه‌ای ممتاز در منطقه  تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید +
واگن پارس مپنا

واگذاری واگن پارس به گروه مپنا،  به معنی عرضه گستره کامل‌تری از محصولات ریلی است و امکان تقسیم وظایف و تعهدات و بهبود عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه بخش ریلی مپنا را میسر نموده و این امکان را فراهم می‌کند که مپنا راه‌حل‌های جامع (total solution) برای مسائل ریلی کشور ارائه دهد و مسیر پیشرفت صنعت ریلی کشور و تبدیل ایران به مرکز ترانزیت کالا در منطقه را هموارتر سازد.

بیشتر بدانید +

پروژه های اخیر


پروژه های انجام شده توسط مپناواگن پارس

فهرست پروژه های مپناواگن پارس